ferie frankrig, bolig, lejlighed
deutsch | dansk | english | francais | polski
 
  Dom  
  Miasto  
  Ferie golfowe  
  Inne atrakcje  
  Mapa  
  Ceny  
  Księga gości  
  Kontakt  


 

  Maison de l'Ara
  227 Chemin du Baric
  06140 Vence
  Frankrig
  Tel: 0033 493 58 80 76
  Kom: 0033 680 409101

 

Dom

My jesteśmy dunsko – polską rodziną która ma dom w Vence. Dom leży centralnie w bardzo spokojnym miejscu, niedaleko od centrum miasta . My sami mieszkamy cały rok w domu, tak że służymy poradami dla naszych wczasowiczów.

Nasze kwatery/mieszkania są nowo wyremontowane, z łazienkami i kuchniami. Mieszkania mają wyjście na ogródek z grilem. Jest możliwosść parkowania na posiadłości.

 

 

Maison de l'Ara


Każde mieszkanie ma około 50 - 70m2.
Pozatym mamy mały pokój z łazienką. Wszystkie mieszkania mają widok na dal i góry pokryte lasem. Wszystkie pokoje/mieszkania są wpełni wyposażone. W każdym mieszkaniu są kołdry, pościel, ręczniki. Kuchnie wpełniwyposażone w naczynia, lodówke microfalówke.Maison de l'Ara

 Opis miszkan

Mieszkanie nr. 1:     (zdjecia)
Mieszkanie posiada: przedpokój, sypialnie, kuchnie na 4 osoby, łazienke z wanną, pokój stołowy z kanapą na 2 osoby. Komputer z ekranem płaskim/ tv oraz internet. Miejsce na 2 osoby w sypialni + 2 na kanapie.
 
Mieszkanie nr. 2:   (zdjecia)
Mieszkanie posiada: przedpokój, sypialnie. łazienke i kuchnie amerykańską. Z kuchni są kręcone schody na 1 piętro, gdzie się znajduje drugi pokój z łazienką. Komputer z ekranem płaskim/ tv oraz internet. Mieszkanie posiada miejsce na 4 osoby + 2 na kanapie w kuchnio/pokoju.

Mieszkanie nr. 3:     (zdjecia)
Mieszkanie posiada: kuchnie, sypialnie, łazienke i duży pokój stłowy, około 40m2. Komputer z ekranem płaskim/ tv oraz internet. Miejsce na 2 osoby + 2 na kanapie w pokoju stołowym.
 
Pokój nr. 4:     (zdjecia)
Pokój z łazienką, lodówka, czajnik elektryczny, mały taras z grilem. Miejsce na 2 osoby.
 
 

 


Drzewa pomarańczowe w ogrodzie
 

Wejście


Nasz dom Maison de l'Ara
 


Petanque

 


Prosze poprzeglądać zdjęcia z domu i ogrodu.